O firmie

Krótko o Nas

Evko jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1982 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w Przetwórstwie Tworzyw Termoplastycznych na wtryskarkach. Rok 1991 był okresem w którym zostały uruchomione nowe możliwości w zakresie zmiany parku maszynowego  i co za tym idzie zwiększyły się możliwości produkcji elementów o większej gramaturze i dokładności. Ciągłe inwestycje w najnowocześniejsze technologie, wprowadzana automatyzacja oraz zakupy maszyn renomowanych marek, zapewniają najwyższą jakość produkowanego asortymentu oraz świadczonych usług. Dzięki otwarciu na nowe rozwiązania i pomysły posiadamy świetnie wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która dopełnia gwarancji wysokiej jakości. W celu zachowania wysokich standardów produktów nasza firma pracuje w oparciu o certyfikowane systemy zarządzania jakością na normach: ISO 9001.

Współpracujemy z licznymi europejskimi firmami, którym  oferujemy wysokiej jakości produkty zaawansowane technologicznie. Nasze wyroby trafiają między innymi do branży motoryzacyjnej, biurowej, medycznej, budowlanej, AGD, reklamowej, elektrotechnicznej.  Doskonalenie naszych produktów i podnoszenie poziomu usług to główna myśl naszej działalności aby w pełni odpowiadały rosnącym wymaganiom i zapotrzebowaniom naszych klientów.

Zaplecze produkcyjne

Posiadamy nowoczesna halę produkcyjną w skład której wchodzą  w pełni zautomatyzowane wtryskarki marki: Krauss Mafei, Arburg, Engel. Wszystkie nasze maszyny sterowane są numerycznie. Dodatkowo posiadamy nowoczesny sprzęt peryferyjny taki jak roboty pracujące na wtryskarkach, podajniki tworzywa, suszarki molekularne Piovan, dozowniki barwnika, których celem jest wspomaganie procesów produkcji. W naszym zakładzie znajduje się również odpowiedni sprzęt na którym możemy wykonywać regenerację form wtryskowych. Dzięki nowoczesnym maszynom i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej nasza firma zapewnia najwyższą jakość produkowanego asortymentu oraz świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy
 

Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością na normach: ISO 9001-2015

 


Twoja Myśl, Nasze Doświadczenie!